Napište nám do knihy návštěv

Ahoj všem !

Pochvala Petrovi za pěkný nový stránky !
A taky všem členům klubu,kteří jsou zapáleni nejen do cvičení,ale i do budování nového cvičiště. Parta jako je na Falcu se na každém cvičišti nenajde!
Držíme palce,ať jde vše podle plánu a už se mezi Vás s Míšou těšíme-ostatně,jako vždycky. Hodně štěstí !!!

Nové stránky

Ahoj,
musím pochválit nový design klubových stránek. Vypadají super!!

Pozdrav

Ahoj všichni naši členové.
Dneska jsme se byli podívat na cvičáku a začínám mít naději, že na novém místě vznikne nový hezký plac na cvičení. Myslím, že to zvládneme!!!!!!!!
Jarka

Re: Pozdrav

Už si to myslím taky , že to společně zase potáhneme dál. Nikdo z cca 50 členů neřekl, že končí ba naopak se zajímají, kdy že bude ta brigáda na převoz nových buněk. To nám všem dodává nový elán pokračovat i na novém místě dál. Tak tedy nezapomeňte, že 16.11. v neděli se uvidíme u Záviše a brigádička bude co nevidět. Dám všem ochotným pomocníkům vědět. Díky za tu úžasnou partu. El.

Re: Pozdrav

Ahoj, Nový rok oslavíme snad už v nové klubovně na novém place a na vánoční závod ani nepotřebujeme sníh, aspoň to plazení bude zajímavější :-), když je to tak pěkně shráblý.Ještě to chce vymyslet nějaké budovatelské heslo :-D.Petr

Ahoj

Omlouvám se všem, kteří napsali do staré knihy návštěv, ale z důvodu přehlednosti jsem novou knihu návštěv založil zde.Dík za pochopení.Petr

Přidat nový příspěvek

Kontaktujte nás